Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 16

Εθνική Ελλάδος Μουντιάλ 2014

Καλησπέρα σας! Ας στηρίξουμε την εθνική μας που πάει φέτος Βραζιλία και ας εκφράσουμε την αγάπη μας με τον αγαπημένο τρόπο των φίλων του ποδοσφαίρου! Με συνθήματα!!! Πάρτε ιδέες (http://pestosynthima.gr/) πείτε τα συνθήματά σας και όλοι μαζί ας ευχηθούμε το καλύτερο στα παιδιά μας!

2. Τα παρακάτω 3 Μέλη λένε 'Ευχαριστώ' στον MrMarten Xeimarros για το χρήσιμο μήνυμα:

Areti (18-05-2014), RC_Andreas (07-05-2014), vasiliskapelos (08-05-2014)

3. # ADS
    Circuit advertisement
    Ημ. Εγγραφής
    Always

Απ: Εθνική Ελλάδος Μουντιάλ 2014

καλη τυχη στην ομαδα μας!!!!!!!!
    Υπάρχουν πολύ τρόποι να πείτε ευχαριστώ.!!!
    Ένας από αυτούς είναι να κάνετε εγγραφεί στην νέα Ελληνική κοινωνική ιστοσελίδα…
    hellascosmos.com

Εδώ ειναι τα "Highlight" απο την Πορεία της Εθνική Ελλάδος για τα προκριματικά του Μουντιάλ 2014

Επίσης η ΕΠΟ ανακοίνωσε το τραγούδι που θα συνοδέψει τις προσπάθειες της Εθνικής Ελλάδας στα γήπεδα της Βραζιλίας, για το Παγκόσμιο Κύπελλο 2014. Πρόκειται για το "Come on Brazil" των "Zante Dilemma".

Ένας από αυτούς είναι να κάνετε εγγραφεί στην νέα κοινωνική ιστοσελίδα μας…
    hellascosmos.com

6. Τα παρακάτω 2 Μέλη λένε 'Ευχαριστώ' στον RC_Andreas για το χρήσιμο μήνυμα:

gavraki (09-05-2014), vasiliskapelos (13-06-2014)

άντε να γελάσει και λίγο το χειλάκι μας! Πάνω τους παιδιά!
    Στη Βραζιλία ήρθα Ελλάδα σ αγαπώ παντού σ ακολουθώ... Στη Βραζιλία ήρθα στη χώρα του Πελέ όλα τα βλέπω μπλε... Στη Βραζιλία ήρθα κούπα να πάρουμε να τους τρελάνουμε...

8. Το παρακάτω Μέλος λέει 'Ευχαριστώ' στον/στην MrMarten Xeimarros για το χρήσιμο μήνυμα:

RC_Andreas (08-05-2014)

Το τραγούδι φίλε Ανδρέα είναι υπέροχο και τα παιδιά που το έφτιαξαν είναι πολύ σπουδαία. Ελπίζουμε για το καλύτερο! Πάμε να δείξουμε το αληθινό μας πρόσωπο και όχι αυτό που περνά από τα μέσα τα τελευταία χρόνια!

10. Το παρακάτω Μέλος λέει 'Ευχαριστώ' στον/στην MrMarten Xeimarros για το χρήσιμο μήνυμα:

RC_Andreas (08-05-2014)

Να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου καλή επιτυχία στην Εθνική μας.... και συμφωνώ με τον MrMarten Xeimarros για το βίντεο ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά!!!! όσο για το σύνθημα φίλε MrMarten Xeimarros το μόνο που μου βγάνει είναι .... Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει...

Πολυ ωραιο το videaki ενα μεγαλο bravo σε αυτους που το κανανε,απλα τελιο :-)
    Ένας από αυτούς είναι να κάνετε εγγραφεί στην νέα κοινωνική ιστοσελίδα μας…
    hellascosmos.com

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Hellenic Εμφάνιση Μηνύματος
    Να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου καλή επιτυχία στην Εθνική μας.... και συμφωνώ με τον MrMarten Xeimarros για το βίντεο ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά!!!! όσο για το σύνθημα φίλε MrMarten Xeimarros το μόνο που μου βγάνει είναι .... Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει...

Κλασσικό δοκιμασμένο και αθάνατο! Αλλά ας δούμε και ένα πιο σύγχρονο έτσι για να μπούμε στο ρυθμό! Π
    ήγαμε τότε Πορτογαλία και σηκώσαμε ευρωπαΪκό Παγκόσμιο τώρα μεσ την Βραζιλία θα μαι κι ας μην έχω ούτε ευρώ Είν η αγάπη μου αρρωστημένη σήκωσ το κι αυτό να τρελαθώ με τα πόδια θα ρθω ως το Ρίο για να στο φωνάξω να στο πω!!! ΕΕΕΕΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣ (αυτό μάλλον θα είναι το σύνθημα τελικά) και μετά ρίχνουμε και ένα
    Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει...

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από gavraki Εμφάνιση Μηνύματος
    Πολυ ωραιο το videaki ενα μεγαλο bravo σε αυτους που το κανανε,απλα τελιο :-)
    Πατρινοί βλέπεις! Ψυχάρες!!! Τυχαίο το από Ρίο σε Ρίο;
    ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΑΑΑΑΑΑ!!ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΕ ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΨΩ ΜΠΛΕΕΕΕΕ!!ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΔΑΑΑΑ ΠΕΡΗΦΑΝΑ ΚΟΥΝΩ ΨΗΛΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟΟΟΟΟΟ!!!

Τελικά μάλλον ο νικητής θα είναι το σύνθημα "
    Στη Βραζιλία ήρθα Ελλάδα σ αγαπώ παντού σ ακολουθώ... Στη Βραζιλία ήρθα στη χώρα του Πελέ όλα τα βλέπω μπλε... Στη Βραζιλία ήρθα κούπα να πάρουμε να τους τρελάνουμε...
    " Άξιζει πιστεύω και δικαίως κέρδισε (αν και πολύ θα ήθελα να πήγαινα εγώ στην Βραζιλία) Δεν νομίζω οτι θα παίξουν ανατροπές της τελευταίας στιγμής

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια Θέματα

1. Η Εθνική Νέων νίκησε και πάει Μουντιάλ
    Από RC_Andreas στο forum Ποδόσφαιρο
    Απαντ: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06-07-2012, 10:56 PM
  2. Απαντ: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04-02-2011, 08:47 PM
  3. To 2014 το sequel του Avatar
    Από RC_Andreas στο forum Κινηματογράφος & Τηλεόραση
    Απαντ: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25-01-2011, 09:48 AM