Ροή

Διακόσμηση κήπου

Zoi

New member
Joined
13 June 2014
Μηνύματα
2
Βαθμολογία
0
Points
0
Καλημέρα!! Είμαι καινούρια στο forum κι επειδή μ' αρέσει πολύ να περιποιούμαι τον κήπο μου, έφτιαξα αυτό το θέμα για να μοιραζόμαστε εδώ τις ιδέες μας για τη διακόσμηση των κήπων μας! Αυτός είναι ο κήπος μου!


6650.jpg

Έχετε καμιά πρόταση για να ανανεωθεί λιγάκι??
 

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Απ: Διακόσμηση κήπου

Καλημέρα Ζωή, μιας και δεν σου απάντησε καμία γυναίκα ακόμα θα σου απαντήσω εγώ.
Πρώτον συγχαρητήρια για τον κήπο σου και την όρεξη σου σε αυτό. Όσο για την πρόταση που ζητάς, ο κήπος σου δεν έχει να ζηλέψει πολλά είναι πολύ όμορφος το μόνο που θα μπορούσαμε να κάνουμε είναι να σου προτείνουμε κάποιο φυτό.
Κάνω λιπών πρώτος την αρχή και σου προτείνω 2 από τα αγαπημένα μου φυτά και τα δυο είναι αναρριχώμενα......

Στεφανωτή

stephanotis.jpg



Πασσιφλόρα

passiflora.jpg
 

Areti

VIP μέλος
Joined
29 May 2010
Μηνύματα
1,715
Βαθμολογία
3
Points
38
Age
54
Location
Rhodos,Larissa
Απ: Διακόσμηση κήπου

Γειασου Ζωη,ο κηπος σου ειναι πολυ ομορφος,μπραβο σου,δεν ξερω αν εχεις εγω θα εβαζα σε ενα μερος βοτανα οπως,βασιλικο,ριγανη,μαιντανο,σελινο κτλ.
 

derco

New member
Joined
22 June 2015
Μηνύματα
2
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Διακόσμηση κήπου

Καλησπέρα, για περαιτέρω ενημέρωση μπορείτε να επισκεφτείτε το Σπίτι και Διακόσμηση που αναφέρεται στην διακόσμηση σπιτιού αλλά και στην διακόσμηση κήπου. Για την περιποίηση των φυτών μπορείτε να ενημερωθείτε από το άρθρο λιπάσματα για φυτά σε γλάστρες.
 
Top Bottom