Ροή

Folders info

babis

New member
Joined
14 December 2011
Μηνύματα
9
Βαθμολογία
0
Points
1
Παιδιά γνωρίζει κάποιος κανένα προγραμματάκι που να λέει την διάρκεια των mp3 που βρίσκονται σε φακέλους και υποφακέλους? Εννοώ δλδ να επιλέγεις ένα φάκελο με mp3 <ο οποίος ίσως να περιέχει και υποφακέλους> και με κάποιο τρόπο να σου λέει πως τα κομμάτια που έχεις μέσα διαρκούν π.χ 01.32.43 <Ηour.Minutes.Second>. Γνωρίζω πως έχουν τα 7άρια και το winamp κάποια τέτοια δυνατότητα αλλά δεν με ικανοποιεί. Κάτι πιο εξειδικευμένο παρακαλώ αν γνωρίζει κανείς. Ευχαριστώ.
 

Hellenic

Member
Joined
26 August 2010
Μηνύματα
531
Βαθμολογία
3
Points
18
Απ: Folders info

Για σου Babi ο RC έχει βάλει κάποια θέματα για έναν mp3 Player το άρθρο το διάβασα μου φάνηκε ενδιαφέρον αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν το δοκίμασα το πρόγραμμα δεν είμαι και τόσο της μουσικής. Δεν γνωρίζω αν κάνη αυτό που θες αλά θα κοιτάξω και για αυτό.

Foobar2000 είναι ένας πλήρως προσαρμοσμένος Music Player

Δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας στο Foobar2000 και Μεταφορά σε ένα νέο υπολογιστή
 

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Απ: Folders info

Για σου φίλε και από εμένα δεν μου έτυχε ξανά τέτοια ερώτηση το έψαξα λίγο το θέμα, διάβασα διάφορα άρθρα και τελικά έπεσα πάνω σε αυτό που σου πρόσφερε ο Έλληνας.

Εδώ είναι μια φωτογραφία από την ιστοσελίδα του προγράμματος που δείχνει πώς έχει στην λίστα 13 τραγούδια κλπ όπως βλέπεις στην εικόνα.

properties-multi-properties.jpg
πηγή εικόνας Foobar2000
 

babis

New member
Joined
14 December 2011
Μηνύματα
9
Βαθμολογία
0
Points
1
Απ: Folders info

παιδιά ευχαριστώ για την αμεσότητά σας και συνεχίστε την εξαιρετικά χρήσιμη δουλειά που κάνετε
 
Top Bottom