Ροή

Αγαπημένα Αρώματα

Bubbles

New member
Joined
15 November 2012
Μηνύματα
25
Βαθμολογία
0
Points
0
Τα δικά μου αγαπημένα αρώματα είναι DKNY Red Delicious και Christian Dior Jadore.. απλά υπέροχα!!! Ποια είναι τα αγαπημένα σας αρώματα;
 

Maria33

New member
Joined
18 July 2011
Μηνύματα
162
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

εμενα μου αρεση το Pleasures της Estee Lauder και το Manifesto της Υves Saint Laurent
 

Nikos

New member
Joined
7 August 2010
Μηνύματα
23
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

Joop Homme
 

gavraki

Active member
Joined
27 May 2010
Μηνύματα
2,820
Βαθμολογία
0
Points
36
Location
Rhodos
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

To Jadore καλο μου αρεσει οπως και το DKNY τα δικα μου αρωματα που χρησιμοποιω ειναι της Estee Lauder.
 

Bubbles

New member
Joined
15 November 2012
Μηνύματα
25
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

θυμάμε τη μυρωδιά από το Pleasures στο λύκειο. τι έντονη μυρωδιά !!! δεν ξέρω κάποια αρώματα πάντα τα συνδυάζω μαζί με στιγμές ζωής.
 

KaitiAth

New member
Joined
16 November 2012
Μηνύματα
17
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

Δικά μου αγαπημένα:
Νarciso Rodriguez For Her
Miss Dior Eau De Parfum Spray
Aλλά πανάκριβα όλα τα επώνυμα αρώματα :(
 

Bubbles

New member
Joined
15 November 2012
Μηνύματα
25
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

Ναι είναι ακριβά, πάντα ψάχνω να τα αγοράζω σε έκπτωσεις γιατί δεν παίζει αλλιώς... από που αγοράζετε τα αρώματα σας;;;
 

KaitiAth

New member
Joined
16 November 2012
Μηνύματα
17
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

Ναι είναι ακριβά, πάντα ψάχνω να τα αγοράζω σε έκπτωσεις γιατί δεν παίζει αλλιώς... από που αγοράζετε τα αρώματα σας;;;

Kι εγώ προσπαθώ να βρίσκω εκπτώσεις αλλά συνήθως δε τα καταφέρνω. Αγοράζω από hondos, sephora κλπ. Αν αγοράσω απ' το internet παίζει να είναι πολύ πιο φθηνά με τα έξοδα αποστολής ή τα ίδια. Ξέρετε κανένα eshop με λίγα έξοδα αποστολής που να είναι τα προιόντα σίγουρα αυθεντικά;
 

gavraki

Active member
Joined
27 May 2010
Μηνύματα
2,820
Βαθμολογία
0
Points
36
Location
Rhodos
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

τα περισσοτερα μου τα κανανε δωρα,εχω αγορασει αρκετα μεσω internet απο το ebay,ολα ητανε οκ δεν ειχα κανενα προβλημα,απλα κοιταω να με συμφερει με τα εξοδα αποστολης
 

Bubbles

New member
Joined
15 November 2012
Μηνύματα
25
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

Τα τελευταία χρόνια έχω ανακαλύψει ένα eshop που λέγετε strawberrynet και πλέον εκεί βρίσκω τα αρώματα μου σε καλές τιμές και φυσικά όλα τα υπόλοιπα καλλυντικά που χρησιμοποιώ. Δεν πληρώνω έξοδα αποστολής και να σου πω την αλήθεια όταν βρίσκω τα αρώματα σε εκπτώσεις συμφέρει και είναι και αυθεντικά. Ναι το ebay πρέπει να το προσέχεις γιατί συνηθίζουν πολλοί να πουλάνε fake προϊόντα. Πρέπει να ξέρεις από ποιον πωλήτη θα αγοράσεις.
 

Areti

VIP μέλος
Joined
29 May 2010
Μηνύματα
1,715
Βαθμολογία
3
Points
38
Age
54
Location
Rhodos,Larissa
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

Τα δικα μου αρωματα που χρυσιμοποιω ειναι,
Cacharel,Chloe,Cerruti
απο Sephora τα αγοραζω,το site που αναφερεις Bubbles δεν το γνωριζω θα το ριξω μια ματια,υπαρχουν και αλλα διαφορα οπως το profumeria η το parfumerie
η τιμες πανω κατω ειναι ιδιες ελαχιστη διαφορα θα ελεγα.
 

Bubbles

New member
Joined
15 November 2012
Μηνύματα
25
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

ναι κοίταξε το σάιτ και πες μου γνώμες. Με βολεύει πολύ γιατί παίρνω και τα καλλυντικά μου για δωρεάν αποστολή και έχω αποκτήσει και μια καλή έκπτωση. Μου αρέσει και εμένα το Cerruti!
 

KaitiAth

New member
Joined
16 November 2012
Μηνύματα
17
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

Bubbles δε το ήξερα το Strawberrynet, πολύ καλό φαίνεται. Έχει Χριστουγεννιάτικη έκπτωση 70% τώρα απ' 'οτι είδα στα αρώματα. Θα το δοκιμάσω επειδή μπορείς να πληρώσεις και με κατάθεση σε τράπεζα. Από ebay θέλω να ψωνίσω και δεν έχω paypal
 

Bubbles

New member
Joined
15 November 2012
Μηνύματα
25
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

έχω χρόνια να αγοράσω από το ebay!!! έχει αγοράσει κανείς κανένα καινούριο άρωμα; να μας πει καμια ιδέα;
 

Eleonora D.

New member
Joined
1 February 2013
Μηνύματα
3
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

To αγαπημένο μου άρωμα είναι το Magnetism της Escada!!! Το λατρεύω!! Δίκιο έχεις Bubbles στο Strawberrynet το έψαξα και το βρήκα σε καλύτερη τιμή!! Θα το πάρω από εκεί!! Ευχαριστώ!! :)
 

Bubbles

New member
Joined
15 November 2012
Μηνύματα
25
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

τέλεια και τα αρώματα της Escada!!! από ότι είδα τώρα τελευταία η εταιρεία έκανε και Ελληνική σελίδα στο Facebook https://www.facebook.com/pages/Strawberrynet-Greece/499983206721092 βλέπεις τώρα τις προσφορές πιο άνετα τουλάχιστον για μένα φυσικά.
 

Eleonora D.

New member
Joined
1 February 2013
Μηνύματα
3
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

Σοβαρά;;; Δε το ξερα!! Σ' ευχαριστώ πολύ! Θα βλέπω τις προσφορές πιο εύκολα τώρα!!! Θέλω να πετύχω μια φορά την προσφορά 70%, όλο κάτι τυχαίνει και την χάνω!! :(
 

Bubbles

New member
Joined
15 November 2012
Μηνύματα
25
Βαθμολογία
0
Points
0
Απ: Αγαπημένα Αρώματα

νομίζω έχουν 70% σε προϊόντα χωρίς το κουτί τους. κοίταξε και δες...
 
Top Bottom