Ροή

δεν ενεργοποιουνται τα windows 7

tasos0

New member
Joined
29 August 2012
Μηνύματα
1
Βαθμολογία
0
Points
0
θα ηθελα μια βοηθεια σχετικα με τιν ενεργοποιησι τον windows 7 εκανα LOAD SETUP DEFAULTS στιν μιτρικη (ASUS M2N) οταν εκανα φορματ και εγκατασταση τον windows 7 με αποτελεσμα πως δε μπορω με κανεναν τροπο να τα ενεργοποιησο να πο πως τα windows δοκιμασα με το Windows 7 Loader eXtreme Edition v3.503 και με το 7loader by Orbit30 + Hazar v1.5 R2 αλλα αποτελεσμα μηδεν διχνει οτι κανει τιν ενεργοποιησι κανει επανεκινιση κανονικα μου βγαζει στιν αρχη ποU ξεκιναει το pc την επιλογει windows 7 Loader exe αν θυμαμε καλα πατας τιν εντολη ξεκιναει να φορτωσει κανονικα και σε λιγα δευτερολεπτα βγαζει ενα εικονιδιο και κατι μου λεει σχετικα με αυτο SAFEST SLIC EMULATION COMPLETED SUCCESFULLY!UNSAFE EMULATION WILL APPLIED AFTE 30 SECONDS παταω οκ ξανακανει επανεκινιση και το windows 7 Loader exe εχει εξαφανιστη μενει μονο το windows 7 να πο μονο πως εχω δυο δισκουσ επανο με ΧP και με 7 και πως τα windows 7 τα εχω περασει πολλες φορες επανω στο δικο μου pc αλλα και σε αλλα και τα εχω ενεργοποιησι με τουσ ποιο πανο τροπους.
 

Hellenic

Member
Joined
26 August 2010
Μηνύματα
531
Βαθμολογία
3
Points
18
Απ: δεν ενεργοποιουνται τα windows 7

Για σου Τάσο από όσο έχω διαβάσει τους κανονισμούς του φόρουμ και δεν επιτρέπετε δημοσίως να δίνουμε crack η pach γ΄ιαυτό κοίτα στα μηνύματα σου
 

Hellenic

Member
Joined
26 August 2010
Μηνύματα
531
Βαθμολογία
3
Points
18
Απ: δεν ενεργοποιουνται τα windows 7

Τελικά δεν νομίζω να παραβαίνω τους κανονισμούς είναι μόνο πληροφορίες Και για τον λόγο αυτό τα γράφο και αιδώ σε περίπτωση που τα χιαστή κάποιος Άλος.

Μήπως έχεις Βάλη το WAT update KB971033; Αν ναι μπορεί να έχουν επισημανθεί ως μη γνήσια, προκειμένου να γίνουν γνήσιοι και πάλι απλά να κάνε τα εξής.



  • Κατέβασε το Windows Loader
  • Ξεκίνησε με την εφαρμογή και επέλεξε την απεγκατάσταση - uninstall
  • Κάνε επανεκκίνηση του υπολογιστή
  • Εγκατέστησε το loader χωρίς να επιλέξεις κάτι αυτή τη φορά και κάνε επανεκκίνηση του υπολογιστή


Σημείωση
Να θυμάσαι να περιμένεις μέχρι να σου βγάλει το μήνυμα με το OK




Μήπως τα Windows δεν ανοίγουν μετά την εγκατάσταση του loader; Απλά κάντε το εξής.

Εκκίνησε το PC από τo CD εγκατάστασης των Windows
Επίλεξε την επιλογή Επιδιόρθωση του υπολογιστή σας - Repair your computer
Επίλεξε το Command Prompt
Κε βάλε το παρακάτω

Code:
bootsect.exe /nt60 SYS /force

Κάνε επανεκκίνηση του υπολογιστή
 

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Απ: δεν ενεργοποιουνται τα windows 7

Εάν μία απάντηση σάς βοήθησε, θα ήταν χρήσιμο να γνωρίζουμε ποια ήταν. Εξάλλου αυτός είναι ο σκοπός ενός φόρουμ: η ανταλλαγή πληροφορίας. Η ανταλλαγή πληροφορίας δεν είναι μόνο να παίρνει κανείς απαντήσεις σε ερωτήσεις αλλά επίσης να μοιράζεται επιτυχημένες και αποτυχημένες εμπειρίες. Θεωρήστε ότι με τον τρόπο αυτό, βοηθάτε κάποιους να αποφύγουν τα ίδια λάθη που εσείς κάνατε. Και αν φυσικά μετά από λίγο καιρό, βρεθεί η απάντηση από το ίδιο τον ερωτώντα, θα ήταν πολύ χρήσιμο να την μοιραστεί με τα άτομα στα οποία έθεσε την ερώτηση.

Επίσης, ένα ευχαριστώ
attachment.php
και το να μάθουν οι άλλοι ότι εκτιμάτε τον χρόνο και τον κόπο τους , είναι καλή ιδέα. Αντίθετα, το ευχαριστώ εκ των προτέρων δεν είναι καλή ιδέα, διότι πολλοί το ερμηνεύουν ως επείγομαι και δεν έχω χρόνο να ευχαριστήσω αργότερα?

Κανόνες Λειτουργίας του Techne.gr
 
Top Bottom