Ροή

Ελληνικά Σημεία – Greek POIs για το Android

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Ελληνικά-Σημεία.jpg

Πρόκειται για μια από τις πιο χρήσιμες εφαρμογές που έχω βρει μέχρι σήμερα. Το «Ελληνικά Σημεία ? Greek POIs» βασίζεται στην online βάση δεδομένων που έχουν φτιάξει με μεράκι τα παιδιά στο pois.gr. Για να καταλάβετε μιλάμε για μια βάση με 617 κατηγορίες που έχει συνολικά 54766 σημεία και ανανεώνεται καθημερινά από την εποχή που είχαν διαδοθεί τα GPS Navigators. Ίσως το νούμερο ακούγετε λίγο ξερό οπότε σας προτείνω να κατεβάστε την εφαρμογή ή επισκεφτείτε τη σελίδα για να καταλάβετε τι ακριβώς θέλω να σας πω.

Η εφαρμογή τραβάει μέσω ίντερνετ τα σημεία που σας ενδιαφέρουν και έχει μάλιστα τη δυνατότητα να τα ταξινομήσετε ανάλογα με την απόσταση που βρίσκονται σε σχέση με την γεωγραφική σας θέση, μπορείτε να καλέστε το τηλέφωνο του σημείου αν είναι διαθέσιμο, να δείτε που βρίσκεται στο χάρτη αλλά το καλύτερο είναι ότι αν έχετε πρόγραμμα πλοήγησης που συνεργάζεται (σε εμένα δουλεύει το Navigon) να του στείλετε το στίγμα για να σας πάει εκεί.

Όσοι μείνετε ευχαριστημένοι από το πρόγραμμα μπορείτε να αγοράσετε και την επί πληρωμή έκδοση που δεν έχει διαφημίσεις και τη δυνατότητα να αποθηκεύσει offline τα pois

Κατεβάστε το «Ελληνικά Σημεία» δωρεάν από το Market


osarena.net
 
Top Bottom