Ροή

Πρόβλημα: Ψάχνω εγχειρίδιο η κάποιο βιβλίο για το Photoshop Lightroom

KONSTANTINOSID

New member
Joined
11 July 2012
Μηνύματα
2
Βαθμολογία
0
Points
0
Location
Θεσσαλονίκη
Είναι πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας, δεν βρίσκω τίποτα για αυτό, θα ήθελα την βοήθεια από σας αν μπορείτε να βρείτε τίποτα, στα ελληνικά φαντάζομαι δεν ύπαρχοι αν και δεν ξέρω σίγουρα, έστω στα αγγλικά και το μεταφράζω μετά, κάποιο εγχειρίδιο η βιβλίο.


Ευχαριστώ
 
Last edited:

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Re: Ψάχνω εγχειρίδιο η κάποιο βιβλίο για το Photoshop Lightroom

Εδώ είναι μια σελίδα με βίντεο από το Photoshop Lightroom... ακόμα θέλω να σου πω πως είναι πολύ δύσκολο να βρεις ελληνικούς οδηγούς για το Photoshop Lightroom πες τι θέλεις να κάνεις με το Photoshop Lightroom και θα κοιτάξω να βρω τον οδηγό.

http://tv.adobe.com/watch/the-compl...ing-images-to-black-and-white-in-lightroom-4/
 

KONSTANTINOSID

New member
Joined
11 July 2012
Μηνύματα
2
Βαθμολογία
0
Points
0
Location
Θεσσαλονίκη
Απ: Re: Ψάχνω εγχειρίδιο η κάποιο βιβλίο για το Photoshop Lightroom

Απ: Re: Ψάχνω εγχειρίδιο η κάποιο βιβλίο για το Photoshop Lightroom

Θέλω να μάθω να δουλεύω αυτό το πρόγραμμα? γενικός δεν είμαι πολύ τις επεξεργασίας εικόνας και για αυτό ψάχνω κάτι ώστε μόνος μου σιγά σιγά να μάθω?


Σε ευχαριστώ για το link RC_andreas κάτι είναι και αυτό για να κανό μια αρχή με όσα καταλαβαίνω κ εγώ αχαχα
 

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Re: Ψάχνω εγχειρίδιο η κάποιο βιβλίο για το Photoshop Lightroom

Ok KONSTANTINOSID κατάλαβα υπάρχει μια εταιρία lynda.com λέγετε ειδικεύετε μόνο σε βίντεο υπάρχουν στο ιντερνέτ πολλά βίντεο δικά τους για να κατεβάσεις αλά υπάρχουν μόνο σε πειρατικές ιστοσελίδες δεν ξέρω πόσα γνωρίζεις από κατέβασμα κάνε αναζήτηση στο google για Photoshop Lightroom Lynda.com η Lynda.com Photoshop Lightroom αν δεν τα καταφέρνεις γράψε μου μήνυμα :)
 

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Re: Ψάχνω εγχειρίδιο η κάποιο βιβλίο για το Photoshop Lightroom

Ξέχασα να σου πω πως και στο YouTube έχει πολλά βίντεο να δεις ΠΧ



 
Top Bottom