Ροή

Usb debugging σε Android λόγω διαγραφής αρχείων!

NemB

New member
Joined
19 August 2014
Μηνύματα
1
Βαθμολογία
0
Points
0
Καλησπέρα φίλοι, χρειάζομαι την βοήθεια σας γιατί έχω κολλήσει.

Έσβησα κατα λάθος ο στραβοχέρης κάποια οικογενειακά αρχεία απο την εξωτερική μνήμη microsd του Samsung CS3 που έχω και είδα πως όλα τα προγράμματα ανάκτησης αρχείων απαιτούν usb debugging.

Δεν μπορώ να το κάνω γιατί δεν βρίσκω πουθενά το Build Number στις πληροφορίες συσκευής ώστε να το πατήσω αρκετές φορές και να μου επιτρέψει να μπω στις επιλογές προγραμματιστή και να ενεργοποιήσω το usb debugging! Μήπως επειδή το μενού είναι στα Ελληνικά, είναι ο λεγόμενος αριθμός κατασκευής;

Κάνω κάτι λάθος ρε παιδιά; :(

Διάβασα σε αυτό το θέμα σας που έλεγε ¨Ενεργοποίηση USB Debugging

Κατ 'αρχάς, θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τον εντοπισμό σφαλμάτων USB στην Android συσκευή σας. Ανοίξτε της Ρυθμίσεις, Εφαρμογές , και επιλέξτε Ανάπτυξη.
αλλά δεν βρίσκω κάτι τέτοιο πουθενά! :confused:

Ευχαριστώ πολύ, ελπίζω στην βοήθεια σας.
 
Last edited:

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Απ: Usb debugging σε Android λόγω διαγραφής αρχείων!

Καλημέρα NemB. Ο οδηγός που διάβασες είναι παλιός πιθανό να έχει αφαιρεθεί η λειτουργιά USB Debugging σε νεότερες εκδόσεις η έχει αλλάξει διαδρομή. Δεν έχω Android αυτή την στιγμή για να σου πω με σιγουριά. Σου δίνω δύο συνδέσμους που μπορείς να κατεβάσεις ένα πρόγραμμα για την ανάκτηση των αρχείων σου και από τα λίγα που διάβασα δεν νομίζω να έχεις κάποιο πρόβλημα.

Recover lost/deleted photos, music, video files from Samsung Galaxy S3 and S3 microSD Windows and Mac

How to recover deleted photos/pictures from Samsung Galaxy S3 or S3 microSD on Windows and Mac?

Και εδώ ένα βίντεο για το πρόγραμμα που θα κατεβάσεις

 
Top Bottom