Ροή

Oxygen router και ενεργοποιηση συνδεσης.

XPHSTOS29

New member
Joined
1 August 2010
Μηνύματα
11
Βαθμολογία
0
Points
0
Δυστηχως δεν εχω αυτη την στιγμη διαθεσιμο ρουτερ για να δειξω βημα βημα την διαδικασια γιαυτο θα αναφερθω επιγραματικα στην αντιμετωπιση ενος προβληματος το οποιο συνηθως η τεχνικη υποστηριξη αδυνατει ( ;;; ) να δωσει λυση .

Σε περιπτωση που η διαδικασια ενεργοποιησης δεν ολοκληρωθει την πρωτη φορα δεν ξαναβγαινει σαν επιλογη !!!
Σε αυτη την περιπτωση πρεπει να κανουμε επαναφορα των εργοσταιακων ρυθμισεων που γινεται με 2 τροπους.
Ο πρωτος τροπος ειναι κρατωντας πατημενο το πληκτρο ρεσετ της συσκευης μας για περιπου 45 δευτερολεπτα . Ιδιαιτερη προσοχη θα πρεπει να δωθει κατα το πατημα του κουμπιου και επισεις δεν χρησιμοποιουμε ποτε αιχμηρα αντικειμενα.
Ο δευτερος τροπος ειναι μεσα απο το μενου του ρουτερ μας (web interface) οπου εχει την επιλογη για επαναφορα ρυθμησεων και διαγραφη των επιλογων του χρηστη (αν θυμαμαι καλα) το οποιο πρεπει να το τσεκαρουμε επισεις.
Επιφυλασωμαι για εναν πιο ολοκληρωμενο οδηγο μολις εχω στην διαθεση μου το συγκεκριμενο μηχανημα.
Σε περιπτωση που δεν ολοκληρωθει και παλι η διαδικασια ενεργοποιησης της συνδεσης θα πρεπει να ξανακανετε επαναφορα .
 
Joined
6 July 2010
Μηνύματα
120
Βαθμολογία
10
Points
18
Age
41
Location
Rhodos
Website
onlinemovie.gr
μεσα στο μυαλο μου εισαι ειχα τα ιδια προβληματα και εγω καθως εχω το ιδιο ρουτερ, για την πρωτη λυση συμφωνο αλλα παρακατω 8α το κοιταξω να ειμαι ποιο σιγουρος.
 
Top Bottom