Ροή

Σε απάντηση μου ως πολίτης της Ρόδου σχετικά για το θέμα που δημοσίευσε το newskosm

techne

Administrator
Joined
27 May 2010
Μηνύματα
1,157
Βαθμολογία
24
Points
38
Website
www.eltube.gr
skilaki faliraki.jpg

Σε απάντηση μου ως πολίτης της Ρόδου σχετικά για το θέμα που δημοσίευσε το newskosmos.com .
Εγώ είμαι Ροδίτης και νιώθω προσβεβλημένος όχι τόσο για το κακό που έγινε στο άμοιρο σκυλί, αλά όσο στο πως η δημοσιογράφοι η δεν ξέρω ποιος Άλος δημοσιοποιεί τα πράγματα.

Και θα σας εξηγήσω τη εννοώ.

Εγώ είμαι από τη Ρόδο όπως Γράφω παραπάνω είμαι φιλόζωος και έχω βοηθήσει πολλά ζώα και ανθρώπους στην ζωή μου, αλά με τον τρόπο που τα γράφεται όχι εμένα προσβάλετε που είμαι ροδίτης αλλά και όλους τους έλληνες .

Γιατή λυπών να μπαίνω στην ίδια κατηγορία με Αφτούς τους άθλιους που δηλητηρίασαν το σκυλί γιατί να λέτε η ΡΟΔΟΣ??

Δεν ήταν η Ρόδος αλά ένας ροδίτης το οποίο δεν είμαι σίγουρος.
Για όσους ξέρουν από φιλαράκι ούτε η ιδιοκτήτες δεν είναι καν έλληνες και η Ροδίτες δεν συχνάζουν εκεί.

Μήπως είναι στημένο που το βρήκαν το χαρτί τον μαρκαδόρο τις πέτρες αυτός που τα έγραψε ήταν τουρίστας φαίνετε και από τον γραφικό χαρακτήρα μήπως μας έκαναν καμία προπαγάνδα η άγγλοι όπως και στο παρελθόν και εμείς τσιμπήσαμε

Στο φαλαράκι γνωρίζετε πολύ καλά πώς υπάρχον πολύ άγγλοι μεθυσμένοι όλοι την ημέρα και με διάφορες καταναλώσεις ναρκωτικών, το ερώτημα μου λιπών είναι απλό γιατί η ΡΟΔΟΣ ????

Και απαντώ ως πρώτος πολύ απλά γιατί η Ευρώπη μας έχει Βάλη σε έναν δρόμο αυτοκαταστροφής και εμείς ακολουθάμε, κε δεν λέω για τους απλούς ανθρώπους αυτούς τους δικαιολογώ δεν ξέρουν τη κάνουν.

Αλά δεν δικαιολογώ τους δημοσιογράφους που με τον τρόπο που δημοσιεύουνε καταστρέφουν την ίδια τους την χώρα.

Μην πιστεύετε τη ακούτε μάθετε να έχετε κρίσι κα να θυμάστε η αληθινή ζωή είναι πίσω από αυτό που βλέπετε μπροστά σας.

Και τελειώνω με μια συγνώμη για κάθε μου ορθογραφικό λάθος αλά την ορθογραφία την έκανα στο Word εγώ είμαι αγράμματος και κρίνοντας της πράξης των γραμματισμένων χαίρομαι για αυτό που είμαι ευχαριστώ που το διαβάσατε..
 
Top Bottom